ניווט נגישות
כתבות אחרונות מאתר 'MivzakLive'
MivzakLive

השרה ינקלביץ’: מטה לחמם של אמנים רבים נשבר‎

שרת התפוצות, עומר ינקלביץ, התייחסה היום (רביעי) למצבו הקשה של עולם התרבות: “תרבות אינה מותרות, היא שפת הלב והנשמה. המלחמה בקורונה גובה קורבנות רבים, ביניהם אמנים רבים שמטה לחמם נשבר. כבת לאב שהיה שחקן, וכמי שפעלה רבות כדי לקדם את האמנות במגזרים הפריפריאליים, הגעתי היום לחזק את האמנים במגזרים השונים, בתקווה שנוכל לשוב בהקדם לעולם …

23:17
תפריט כתבה
MivzakLive

המשטרה: ירי בוצע הערב לעבר רכב בבאקה אל-גרבייה, תושבת העיר (47) פונתה כשהיא פצ…‎

ירי בוצע הערב לעבר רכב בבאקה אל-גרבייה, תושבת העיר (47) פונתה כשהיא פצועה באורח אנוש לבית החולים, שם נקבע מותה. כוחות גדולים מבצעים סריקות לצד איסוף ממצאים בזירה. נסיבות האירוע נחקרות ירי בוצע הערב לעבר רכב בבאקה אל-גרבייה, תושבת העיר (47) פונתה כשהיא פצועה באורח אנוש לבית החולים, שם נקבע מותה. כוחות גדולים מבצעים סריקות …

23:17
תפריט כתבה
MivzakLive

גבר בן 60 נמצא ללא רוח חיים בחוף חלוצי התעשייה בחיפה‎

גבר בן 60 נמצא לפני זמן קצר (רביעי) מחוסר הכרה במסלעה סמוך לקו המים, בחוף חלוצי התעשייה בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו לו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה נאלצו לקבוע את מותו. פאראמדיק מד”א עומר לב סיפר: “כשהגענו למקום, ראינו על קו המים סמוך לסלעים, גבר בשנות השישים מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק, …

23:03
תפריט כתבה
MivzakLive

שני פצועים באורח קל בתאונת דרכים בבית שמש‎

שני בני אדם נפצעו לפני זמן קצר (רביעי) באורח קל בתאונת דרכים בין אוטובוס לרכב פרטי ברחוב הסוללה, באיזור תעשיה המערבי של בית שמש. צוות אמבולנס של איחוד הצלה העניק להם סיוע רפואי ראשוני בשטח ולאחר מכן הם פונו להמשך טיפול בבית החולים. בוחני אגף התנועה של המשטרה חוקרים את נסיבות התאונה.

22:37
תפריט כתבה
MivzakLive

ילד בן 10 נפצע קל בתאונת דרכים באזור התעשייה בחדרה‎

ילד בן 10 נפצע לפני זמן קצר (רביעי) באורח קל בתאונת דרכים עם מעורבות שני כלי רכב בצומת הכניסה לאיזור התעשיה בחדרה. צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו לו סיוע ראשוני במקום. בוחני אגף התנועה של המשטרה חוקרים את נסיבות התאונה.

22:25
תפריט כתבה
MivzakLive

הולך רגל בן 14 נהרג מפגיעת רכב בבאקה אל ע’רביה‎

הולך רגל בן 14 נפגע לפני זמן קצר (רביעי) מרכב בבאקה אל ע’רביה סמוך למסגד נוסיראת. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו לו טיפול רפואי, אך לאחר נסיונות החייאה נאלצו לקבוע את מותו של הנער.

21:50
תפריט כתבה
MivzakLive

בת 40 נפצעה באורח אנוש באירוע אלימות בבאקה אל ע’רביה‎

אשה בת 40 נפצעה לפני זמן קצר (רביעי) באורח אנוש בארוע אלימות בשכונת ביר באקה, בבאקה אל ע’רביה. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית חולים הלל יפה תוך כדי פעולות החייאה.

21:44
תפריט כתבה
MivzakLive

ראש הממשלה: מביע הערכה כלפי הרשויות החרדיות שהפכו לירוקות‎

ראש הממשלה בנימין נתניהו, כתב הערב (רביעי) בחשבון הטוויטר שלו על “הערכתו לרשויות החרדיות שהפכו לערים ירוקות” והדגיש כי ״בשותפות כוללת, באחריות ובהידברות נשמור על מה שהושג בעמל ונצעיד את ישראל למדינה ירוקה ובטוחה״.

21:17
תפריט כתבה
דיווח על כתבה זו הסתרת כתבות מאתר זה המשך קריאה באתר המקור