ניווט נגישות
כתבות אחרונות מאתר 'MivzakLive'
MivzakLive

התנועה שבה לסדרה: כביש 1 וכביש 6 נפתחו לתנועה‎

כביש מספר 1 נפתח מחדש לתנועת כלי רכב באופן מלא והתנועה שבה לסדרה. כביש מספר 6 נפתח אף הוא לתנועת כלי רכב במקטע שנסגר. ממשטרת ישראל נמסר כי תמשיך בהיערכות מוגברת במהלך ימי הביקור של סגן נשיא ארה״ב בישראל, בדגש על העיר ירושלים, במטרה לאפשר את קיומו התקין של הביקור הלאומי, תוך צמצום הפגיעה בשגרת …

20:32
תפריט כתבה
MivzakLive

"חמאס משווע לכסף של איראן וחיזבאללה ולכן שיקם איתם את יחסיו"‎

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף יואב (פולי) מרדכי אמר היום (ראשון) כי "ארגון הטרור, חמאס, נכשל בלהשליט את רצונו על הרצועה ומשווע לפיוס עם פת"ח רק כדי שיוכל להציל את עצמו מהעזתים הזועמים" אלוף מרדכי פרסם בעמוד אלמונסק, עמוד הפייסבוק של מתפ"ש בערבית סרטון המציג את דבריו של מחמוד אל-זהאר בערוץ אל-קודס. "בראיונו המגוחך אתמול …

20:21
תפריט כתבה
MivzakLive

תמונות: המשטרה בפריסת כוחות רחבה לקראת הגעתו של סגן נשיא ארה"ב‎

לקראת נחיתתו בנמל התעופה בן גוריון של סגן נשיא ארצות הברית מייק פנס, כביש מספר 1 נסגר לפני כמחצית השעה (ראשון) לתנועת כלי רכב ממחלף גנות ועד למחלף גינות סחרוב לכיוון מזרח. כביש מספר 6 נסגר לתנועת כלי רכב ממחלף בן שמן לכיוון דרום בלבד. ציבור הנהגים מתבקש להישמע להוראות השוטרים בנקודות החסימה ולנסוע בדרכים …

19:57
תפריט כתבה
MivzakLive

2 עזתים שחצו את גדר המערכת מדרום הרצועה נעצרו על ידי צה"ל‎

כוח צה"ל עצר לפני זמן קצר (ראשון) 2 עזתים שחצו את הגדר המערכת מדרום רצועת עזה. העזתים שנעצרו הועברו להמשך חקירת כוחות הביטחון.

19:57
תפריט כתבה
MivzakLive

רוכב אופנוע נפגע מרכב בנתניה, מצבו קשה‎

רוכב אופנוע בן 25 נפגע לפני זמן קצר (ראשון) מרכב ליד אצטדיון טוברוק בנתניה. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים בילינסון כשהוא מוגדר במצב קשה, עם חבלות ראש וחזה, מורדם ומונשם.

18:11
תפריט כתבה
MivzakLive

3 ערבים נפצעו בתאונה בכביש 90, 1 מהם במצב קשה‎

בכביש 90 סמוך לגשר אלנבי נפגעו לפני זמן קצר (ראשון) 3 ערבים בתאונה בין מספר כלי רכב. 1 מהערבים מוגדר במצב קשה ופונה לבית החולים ביריחו. 2 פצועים נוספים טופלו על ידי מד"א כשהם מוגדרים במצב קל. הציר נחסם לתנועה , כוחות משטרה במקום.

18:06
תפריט כתבה
MivzakLive

הולך רגל נפגע מרכב בבני ברק, מצבו בינוני‎

הולך רגל נפגע לפני זמן קצר (ראשון) מרכב ברחוב הפלמ"ח בבני ברק. צוות מגן דוד אדום וכונני איחוד הצלה טיפלו בו והוא פונה אל בית החולים להמשך קבלת טיפול רפואי כשהוא מוגדר במצב בינוני.

18:06
תפריט כתבה
MivzakLive

שריפה פרצה בדירת מגורים בשער אפרים‎

לוחמי האש פועלים כעת (ראשון) בשריפה שפרצה בדירת מגורים בשער אפרים. לא דווח על נפגעים אך נגרם נזק במקום. חוקר מטעם הכבאות בודק את נסיבות פרוץ הדליקה.

18:01
תפריט כתבה
MivzakLive

גבר בן 55 נפל מסולם במפעל בקריית אתא, מצבו בינוני‎

גבר כבן 55 נפל מסולם מגובה של כ-3 מ' במהלך עבודתו במפעל בקריית אתא. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם חבלות בראשו ובגפיים.

18:01
תפריט כתבה
MivzakLive

מעל 30 פיגועי אבנים נרשמו ברחבי יהודה ושומרון, נגרמו נזקים‎

במהלך היום ביצעו מחבלים מעל 30 פיגועי אבנים בכל רחבי יהודה ושומרון. אין נפגעים אך נגרמו מספר כלי רכב. כוחות הביטחון מבצעים סריקות אחר המחבלים.

17:33
תפריט כתבה
דיווח על כתבה זו הסתרת כתבות מאתר זה המשך קריאה באתר המקור