ניווט נגישות
כתבות אחרונות מאתר 'תיק דבקה'
תיק דבקה

רוב זעום של 19 קולות בלבד בהצבעת אמון לממשלת תרזה מאיי בפרלמנט הבריטי. צריכה להביא תוך 5 ימים תכנית ברקזיט חדשה לאישור הפרלמנט‎

24 שעות בלבד לאחר שנחלה את המפלה הקשה ביותר במאה השנים האחרונות של ראש ממשלה בריטי בפרלמנט, זכתה ראש ממשלת The post רוב זעום של 19 קולות בלבד בהצבעת אמון לממשלת תרזה מאיי בפרלמנט הבריטי. צריכה להביא תוך 5 ימים תכנית ברקזיט חדשה לאישור הפרלמנט appeared first on תיקדבקה.

21:48
תפריט כתבה
תיק דבקה

לפחות 9 הרוגים מהם 2 חיילים אמריקנים ופצועים רבים בפיגוע התאבדות של ISIS במרכז מאנביג' בצפון סוריה‎

לפחות 9 הרוגים מהם 2 חיילים אמריקנים ופצועים רבים, בפיגוע התאבדות של ISIS, ביום ד'  16.1, במרכז העיר מאנביג' Manbij The post לפחות 9 הרוגים מהם 2 חיילים אמריקנים ופצועים רבים בפיגוע התאבדות של ISIS במרכז מאנביג' בצפון סוריה appeared first on תיקדבקה.

15:40
תפריט כתבה
תיק דבקה

מפקד משמרות המהפכה הגנרל ג'פערי בתשובה לנתניהו: נמשיך להחזיק את כל חיילנו ומערכות הנשק שלנו בסוריה‎

מפקד משמרות המהפכה האיראניים, הגנרל עלי ג'פערי ענה, ביום ד' 16.1, לדבריו של רוה"מ ושר הביטחון בנימין נתניהו, כי על The post מפקד משמרות המהפכה הגנרל ג'פערי בתשובה לנתניהו: נמשיך להחזיק את כל חיילנו ומערכות הנשק שלנו בסוריה appeared first on תיקדבקה.

14:08
תפריט כתבה
תיק דבקה

שרת המשפטים אילת שקד ונשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות בהודעה משותפת: סמוכות ובטוחות כי מערכת אכיפת החוק תמצה את חקירת הפרשה ותגיע לחקר האמת‎

שרת המשפטים אילת שקד ונשיאת בית המשפט העליון אסתר פרסמו, ביום ד' 16.1, הודעה בדבר חקירת המשטרה בפרשיות שחיתות הקשורות The post שרת המשפטים אילת שקד ונשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות בהודעה משותפת: סמוכות ובטוחות כי מערכת אכיפת החוק תמצה את חקירת הפרשה ותגיע לחקר האמת appeared first on תיקדבקה.

13:38
תפריט כתבה
דיווח על כתבה זו הסתרת כתבות מאתר זה המשך קריאה באתר המקור