ניווט נגישות
כתבות אחרונות מאתר 'תיק דבקה'
תיק דבקה

שר הביטחון בני גנץ יצא לוושינגטון. ייפגש עם היועץ לביטחון לאומי האמריקני סאליבן, ועם שר ההגנה לויד, וידון אתם על איראן ועל המצב באוקראינה‎

שר הביטחון בני גנץ יצא לוושינגטון. הוא ייפגש, ביום ד' 18.5, עם היועץ לביטחון לאומי האמריקני ג'יאק סאליבן, ועם שר The post שר הביטחון בני גנץ יצא לוושינגטון. ייפגש עם היועץ לביטחון לאומי האמריקני סאליבן, ועם שר ההגנה לויד, וידון אתם על איראן ועל המצב באוקראינה appeared first on תיקדבקה.

16:36
תפריט כתבה
תיק דבקה

נשיא איראן איבריהם ראיסי יערוך בשבוע הבא ביקור רשמי במוסקט בירת עומן‎

נשיא איראן איבריהם ראיסי Ebrahim Raisi, יערוך בשבוע הבא ביקור רשמי במוסקט בירת עומן, כך מסרו ביום ד' 18.5, מקורות The post נשיא איראן איבריהם ראיסי יערוך בשבוע הבא ביקור רשמי במוסקט בירת עומן appeared first on תיקדבקה.

16:36
תפריט כתבה
תיק דבקה

שתיקה מוזרה של כלי תקשורת סוריים על מותו של בן דודו של הנשיא בשאר אסד דהו אל-חימה סאליח. כלי תקשורת רוסיים הורידו את תמונתו‎

בן דודו של נשיא סוריה בשאר אסד, ומי שהיה בשעתו אחד מראשי המודיעין הסורי דהו אל-חימה סאליח  Dhu al-Himma Shalish The post שתיקה מוזרה של כלי תקשורת סוריים על מותו של בן דודו של הנשיא בשאר אסד דהו אל-חימה סאליח. כלי תקשורת רוסיים הורידו את תמונתו appeared first on תיקדבקה.

16:06
תפריט כתבה
דיווח על כתבה זו הסתרת כתבות מאתר זה המשך קריאה באתר המקור