ניווט נגישות
כתבות אחרונות מאתר 'ערוץ 7'
ערוץ 7
16:08
תפריט כתבה
ערוץ 7
15:36
תפריט כתבה
ערוץ 7

נרות חנוכה מול המסתננים‎

תושבי דרום תל-אביב ופעילי אם-תרצו הדליקו נרות בתקווה לגרש את החושך. שפי פז: "כמו המכבים, ננצח את אלה שמבקשים להחריב את עולמנו".

15:31
תפריט כתבה
ערוץ 7

טרקטורון התהפך באקה אל ג'רביה, צעיר נפצע קשה‎

רוכב טרקטורון בן 18 התהפך באקה אל ג'רביה. חובשים ופראמדיקים של מד"א פינו אותו לבית החולים בילינסון במצב קשה עם חבלת ראש כשהוא מורדם ומונשם.

15:22
תפריט כתבה
ערוץ 7

חשד: המחבל נטמע במסווה של עיתונאי ודקר את הלוחם‎

בצה"ל בודקים כי המחבל נטמע בסביבה במסווה של עיתונאי, רץ לעבר הכוח והחל לדקור לוחם מג"ב בפלג גופו העליון.כשזיהו זאת שאר הלוחמים נפתח לעברו ירי שהביא לנטרולו. עם התקרבות הכוח לעבר המחבל זוהתה חגורת נפץ אותה נשא על גופו, מה שהביא לירי נוסף מחשש שהמחבל יפעיל אותה. כאמור המחבל פונה על ידי הסהר האדום מהזירה.

15:22
תפריט כתבה
ערוץ 7

חמישה פצועים בתאונת דרכים בכניסה לעיר צפת‎

למרכז הרפואי זיו בצפת הובאו שתי ילדות בנות 5 ו-7 ושלושה מבוגרים לאחר תאונת דרכים בין שני כלי רכב בכניסה לעיר צפת.בת 7 עם שבר בירך, מורדמת ומונשמת במצב בינוני-קשה אך יציב, מטופלת בחדר הטראומה, בדרכה לחדר הניתוח.בת 5 עם פגיעת ראש קלה, עוברת כעת בירור רפואי נוסף ובדיקות דימות. כל שאר הפצועים מטופלים במצב קל בחדר המיון.

15:07
תפריט כתבה
ערוץ 7

המשטרה חילצה שני מטיילים בהרי אילת‎

מתנדבי יחידת החילוץ המשטרתית אילת חילצו בהר אילת גבר כבן 77 שנפל ונחבל בכל חלקי גופו במהלך טיול רגלי באזור.המתנדבים הגיעו לעומק השטח, נתנו סיוע ראשוני לנפגע שפונה בהכרה מלאה באמצעות מסוק להמשך טיפול רפואי בבית החולים סורקה. מיד לאחר הפינוי התקבל דיווח על מטייל נוסף בן 54 החש כאבים בגבו, צוות המחלצים עוסק ברגעים אלו בחילוצו.

14:58
תפריט כתבה
ערוץ 7

הלוחם פונה לבית החולים שערי צדק בירושלים ומצבו מוגדר בינוני‎

הלוחם מג"ב שנפצע בפיגוע הדקירה בכיכר איו"ש מטופל כעת בבית החולים שערי צדק בירושלים ומצבו מוגדר בינוני.

14:38
תפריט כתבה
ערוץ 7

ממשיכים להתמודד בחצרות קדשך - טורו של הרב אליעזר מלמד‎

לפני כשבוע סערו הרוחות בעקבות הצהרת נשיא ארצות הברית טראמפ על ההכרה בירושלים כבירת ישראל.מצד אחד אין בהצהרה זו שום חידוש, שכן זו המציאות מעת הקמת המדינה לפני שבעים שנה, ומאז ירושלים גדלה, התעצמה והתחזקה, והיא מרכז השלטון הישראלי בכל המובנים.

14:38
תפריט כתבה
ערוץ 7

נבדקת האפשרות שהמחבל נשא חגורת נפץ‎

הלוחם מג"ב שנפצע באורח קל מדקירה בכתף מפונה כעת לקבלת טיפול רפואי.כאמור לעבר המחבל בוצע ירי ע"י לוחמי מג"ב שהיו במקום, ירי שהביא לנטרולו של המחבל.המחבל פונה מהזירה ע"י הסהר האדום. הדיווחים בדבר חגורת נפץ אותה נשא המחבל על גופו נבדקים.

14:26
תפריט כתבה
דיווח על כתבה זו הסתרת כתבות מאתר זה המשך קריאה באתר המקור