ניווט נגישות
כתבות אחרונות מאתר 'ערוץ 7'
ערוץ 7

כתב אישום נגד 11 נאשמים בפרשת UBS‎

פרקליטות מיסוי וכלכלה הגישה לאחרונה כתבי אישום כנגד אחד עשר נאשמים במסגרת פרשת בנק UBS השוויצרי, בגין העלמת הכנסות פיננסיות מהשקעותיהם בבנק.העבירות המיוחסות לנאשמים, כל אחד על פי חלקו בכתבי האישום, הן שימוש במרמה ערמה ותחבולה, השמטת הכנסות מתוך דו"ח ומסירת תרשומת כוזבת בדו"ח. אחד מכתבי האישום הוגש במסגרת הסדר טיעון בעבירת השמטת הכנסה מדו"ח.כתבי האישום הוגשו כנגד אנשי עסקים, עו"ד ושכירים, בגין בהעלמת הכנסות פיננסיות בגובה הנע בין מאות אלפי שקלים ועד כחמישה מיליון שקלים.

09:19
תפריט כתבה
ערוץ 7

סניף קופת חולים מאוחדת בת"א יושבת בשל אלימות‎

בעקבות מספר מקרי אלימות כלפי הצוות הרפואי בסניף מאוחדת ברחוב פנקס בתל אביב יושבת היום הסניף מכל פעילות לאות מחאה כנגד אוזלת ידה של הקופה בהגנה על עובדיה ומיגור האלימות מצד מבוטחים."הפכנו לברווזים במטווח כאשר כל מבוטח מרשה לעצמו לקלל ולהרים את ידו כנגד אחות או מזכירה", אמרה יו"ר ועד עובדי הקופה.

09:19
תפריט כתבה
ערוץ 7

כתב אישום יוגש נגד החשוד בהנחת מטען דמה בפתח ביתו של אלי טביב‎

לבית משפט השלום בתל אביב יוגש הבוקר כתב אישום נגד החשוד (31) בהנחת מטעני דמה בפתח ביתם של אלי טביב ושל גיא מונסנגו.

09:10
תפריט כתבה
ערוץ 7

החל מהחודש הבא: שבוע העבודה בישראל יתקצר בשעה‎

שר העבודה והרווחה חיים כץ חתם על צו ההרחבה שמחיל על כלל המשק את קיצור שבוע העבודה ל-42 שעות, בהמשך להסכמות שהושגו בין יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, יו"ר נשיאות הארגונים העסקיים שרגא ברוש ושר האוצר משה כחלון.החל מה-1 באפריל, העובדים בישראל יעבדו 50 שעות פחות בשנה, וזאת ללא הפחתה בשכר.

09:04
תפריט כתבה
ערוץ 7

סיבוב על סאלח שבתי - דעה‎

יוצרי הסרט 'סאלח, פה זה ארץ ישראל' עוקדים על מזבח הפרות הקדושות את נס קיבוץ הגלויות. שום תועלת עכשווית לא תצמח מכךלמאמר במלואו

09:04
תפריט כתבה
ערוץ 7

התבטאות אנטישמית של ראש ממשלת הונגריה?‎

ראש ממשלת הונגריה תקף את המיליארדר היהודי ג'ורג' סורוס, "אנו נלחמים באויב שאינו מאמין בעבודה קשה אלא בביצוע ספקולציות עם כסף".

08:50
תפריט כתבה
ערוץ 7

גבאי: מברך את כוחות הביטחון על לכידת המחבל המתועב‎

יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי, בירך על לכידת רוצחו של הרב איתמר בן גל הי"ד הלילה."מברך את כוחות הביטחון על לכידתו של המחבל המתועב, ששנאתו גבתה את חייו של הרב איתמר בן גל ז"ל, אבא לארבעה ילדים, בחודש שעבר בצומת אריאל", אמר גבאי.

08:50
תפריט כתבה
ערוץ 7

גבר בן 58 נעצר בחשד לתקיפת ראש עיריית טבריה‎

נעצר גבר בן 58 החשוד בזריקת בקבוק פלסטיק לעבר ראש עיריית טבריה יוסי בן דוד.החשוד תקף את בן דוד בזמן ניחום אבלים בבית בעיר. ראש העיר נפצע באורח קל ופונה לבית החולים פורייה.

08:50
תפריט כתבה
ערוץ 7

אלמנת הרב בן גל על תפיסת המחבל: "זה לא יחזיר לי אותו הביתה"‎

מרים בן גל, אלמנתו של הרב איתמר בן גל הי"ד, הגיבה על לכידתו של רוצח בעלה הלילה."האמת היא שאני לא מרגישה כלום. זה לא יחזיר לי אותו הביתה. ולא ימנע ממחבל אחר לקום ולרצוח שוב ולהרוס משפחה אחרת".לדבריה "הנחמה היחידה שלנו הדבר היחיד שימנע עוד רצח כזה הוא בנייה. הקמת עיר כתשובה לרצח. אני לא מבינה למה ראש הממשלה מחכה. אני מבקשת ממנו הבוקר. מתחננת. תודיע הבוקר על אישור בניית 800 יחידות הדיור בהר ברכה ובכך הפוך אותה לעיר. זו הנחמה שלנו ושל כל עם ישראל זו תהיה התשובה האמיתית לרצח של איתמר".

08:21
תפריט כתבה
ערוץ 7

התחזית: עליה בטמפרטורות, חם מהרגיל עד שרבי‎

היום יהיה מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב. תחול עלייה ניכרת בטמפרטורות, ויעשה חם מהרגיל עד שרבי. בשעות הבוקר ינשבו רוחות חזקות בהרי הצפון. מחר יהיה חם מהרגיל עד שרבי. יתכן אובך.ביום שלישי צפוי להיות בהיר עד מעונן חלקית. תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות. הטמפרטורות עדיין יהיו גבוהות מהרגיל לעונה.ביום רביעי יהיה נאה. תחול עלייה קלה בטמפרטורות.

08:21
תפריט כתבה
דיווח על כתבה זו הסתרת כתבות מאתר זה המשך קריאה באתר המקור