ניווט נגישות
כתבות אחרונות מאתר 'ערוץ 20'
ערוץ 20

חתימה על אמנת איסטנבול – סכנה לעצמאות ישראל | דעה‎

החתימה המתוכננת על "אמנת איסטנבול" תביא, מתחת לשולחן, להתערבות אירופאית מסיבית במדיניותה של מדינת ישראל - מה שמהווה סכנה לעצמאותה The post חתימה על אמנת איסטנבול – סכנה לעצמאות ישראל | דעה appeared first on עכשיו 14.

23:25
תפריט כתבה
ערוץ 20

נהריה: שוב מקרה של התפרעות ערבית בבית החולים | תיעוד‎

בתוך יומיים - עוד מקרה חמור של התפרעות ערבים בבית חולים לאחר מות קרוב משפחתם: הפעם בני משפחה שבנם מת בתאונת אופנוע החלו להתפרע בבית החולים בנהריה The post נהריה: שוב מקרה של התפרעות ערבית בבית החולים | תיעוד appeared first on עכשיו 14.

22:58
תפריט כתבה
ערוץ 20

להיות עם חופשי בארצנו: יום המילואים – הזדמנות להיזכר | דעה‎

יום המילואים שחל בל"ג בעומר הוא הזדמנות להתחבר שוב למבט הלאומי. אין פה 'ילדי אבנים' מול צבא, אין פה אזרחים חפים מפשע מול צבא כיבוש. יש כאן ישות מול ישות, שנאת עם שבידוע שעשו שונא את יעקב The post להיות עם חופשי בארצנו: יום המילואים – הזדמנות להיזכר | דעה appeared first on עכשיו 14.

22:58
תפריט כתבה
ערוץ 20

איך אתם מעיזים לעסוק בפוליטיקה על חשבון לוחמים?‎

בזמן שלוחמינו נשבעו אמונים לצה"ל - ערבים בגילם קראו באוניברסיטה "ברוח ובדם נפדה את פלסטין" | על חברי הכנסת להתעשת ולא למנוע מהלוחמים המשוחררים את סבסוד הלימודים שמגיע להם בזכות | אל"מ (מיל') טל בראון, דעה The post איך אתם מעיזים לעסוק בפוליטיקה על חשבון לוחמים? appeared first on עכשיו 14.

22:12
תפריט כתבה
ערוץ 20

לפיד, גנץ ובנט בהודעה: נעלה את 'ממדים ללימודים' להצבעה שמית‎

במטרה להפעיל לחץ על חברי הכנסת של הליכוד - בנט, לפיד וגנץ מודיעים: נעלה את חוק 'ממדים ללימודים' להצבעה שמית - כולם יוכלו לראות מה כל אחד יצביע The post לפיד, גנץ ובנט בהודעה: נעלה את 'ממדים ללימודים' להצבעה שמית appeared first on עכשיו 14.

21:50
תפריט כתבה
ערוץ 20

פרשת המעון ברעננה: בג"צ מתח ביקורת על התנהלות נציגי הממשלה‎

בית המשפט העליון קיבל היום באופן חלקי את עתירות עיריית רעננה ושכני ראש הממשלה נגד מתווה המשטרה בנוגע להפגנות באזור | בפסק הדין מתחו השופטים ביקורת על התנהלות נציגי הממשלה בתיק ועל העובדה שבעקבות ההתנהלות רה"מ אינו מתגורר במעון הרשמי בירושלים The post פרשת המעון ברעננה: בג"צ מתח ביקורת על התנהלות נציגי הממשלה appeared first on עכשיו 14.

21:29
תפריט כתבה
ערוץ 20

בנט שוחח עם קנצלר אוסטריה: השניים דנו במצב באוקראינה‎

רה"מ והקנצלר שוחחו על המלחמה באוקראינה והשלכותיה בנוסף, השניים דנו בדרכים להידוק היחסים בין המדינות The post בנט שוחח עם קנצלר אוסטריה: השניים דנו במצב באוקראינה appeared first on עכשיו 14.

21:10
תפריט כתבה
ערוץ 20

ל"ג בעומר במירון: עשרות אלפים עלו להר | גלריה מתעדכנת‎

חגיגות ל"ג בעומר בהר מירון נפתחו השנה תחת הגבלות רבות - מה שלא מנע מעשרות אלפים לעלות להר על מנת להתפלל על קברו של רבי שמעון בר יוחאי The post ל"ג בעומר במירון: עשרות אלפים עלו להר | גלריה מתעדכנת appeared first on עכשיו 14.

20:34
תפריט כתבה
ערוץ 20

עצמאיות לקראת לידה? זה החוק שאתן צריכות להכיר‎

חוק דמי לידה לעצמאיות עבר בקריאה טרומית בכנסת | ח"כ קרן ברק: "עצמאית לא תצטרך לבחור בין קריירה לאימהות" The post עצמאיות לקראת לידה? זה החוק שאתן צריכות להכיר appeared first on עכשיו 14.

20:02
תפריט כתבה
ערוץ 20

הרב אליהו עונה: למה הייתי עם מתן כהנא הבוקר למרות המחלוקת?‎

ניהול מחלוקות נכון - זה ענינו של ל"ג בעומר כתב הרב אליהו בהתייחסות מדוע נפגש עם סגן השר מתן כהנא הבוקר והוסיף: "אנחנו מנסים לתקן את החטא של כ"ד אלף תלמידי רבי עקיבא שלא נהגו כבוד זה בזה" The post הרב אליהו עונה: למה הייתי עם מתן כהנא הבוקר למרות המחלוקת? appeared first on עכשיו 14.

19:48
תפריט כתבה
דיווח על כתבה זו הסתרת כתבות מאתר זה המשך קריאה באתר המקור