ניווט נגישות
כתבות אחרונות מאתר 'ערוץ 20'
ערוץ 20

"ראשי המערכת שילבו זרועותיהם": המכתב למבקר המדינה שחשף סעדה‎

סגן ראש מח"ש לשעבר משה סעדה ממשיך במגמת החשיפות שלו על התנהלות המשטרה בתקופתם של רוני אלשיך ושי ניצן וחושף את המכתב של ראש זרוע החשיפה למבקר המדינה על עיוותו הדין והחיפוי ההדדי בין הצדדים ● "ראשי מערכת אכיפת החוק שילבו את זרועותיהם והתייצבו אל מול מה שנתפס כמתקפה על המערכת" The post "ראשי המערכת שילבו זרועותיהם": המכתב למבקר המדינה שחשף סעדה appeared first on עכשיו 14.

23:48
תפריט כתבה
ערוץ 20

"על זה הבחירות הבאות": ח"כ רוטמן בסרטון קמפיין חדש‎

חבר הכנסת שמחה רוטמן השיק הערב את סרטון הבחירות החדש שלו ובו הוא מסכיר כיצד תיקון מערכת המשפט קשור לכל הבעיות במדינה, ממחירי הדיור, אל מדיניות ההגירה ועד הזהות היהודית במדינה | צפו The post "על זה הבחירות הבאות": ח"כ רוטמן בסרטון קמפיין חדש appeared first on עכשיו 14.

22:43
תפריט כתבה
ערוץ 20

המזרחן עם חצי מיליון העוקבים: אדי כהן על האכזבה שציפתה לו כשעלה ארצה – ואיך הפך לפרשן בכיר בסעודיה?‎

The post המזרחן עם חצי מיליון העוקבים: אדי כהן על האכזבה שציפתה לו כשעלה ארצה – ואיך הפך לפרשן בכיר בסעודיה? appeared first on עכשיו 14.

22:43
תפריט כתבה
ערוץ 20

הפתעה ענקית: מכבי ת"א הדהימה את ניס הצרפתית בפלייאוף הקונפרנס ליג‎

מכבי תל אביב עשתה צעד נוסף אל עבר שלב הבתים של הקונפרנס-ליג. הצהובים ניצחו 0:1 בזכות שער של פריצה והשיגו מקדמה חשובה לקראת הגומלין בשבוע הבא The post הפתעה ענקית: מכבי ת"א הדהימה את ניס הצרפתית בפלייאוף הקונפרנס ליג appeared first on עכשיו 14.

22:18
תפריט כתבה
ערוץ 20

סמוטריץ' בהתקפה נגד יאיר גולן: "גידלנו דור של עמי ארצות"‎

מלחמת ציוצים בטוויטר בין ח"כ בצלאל סמוטריץ' ויאיר גולן על רקע המתקפה של האחרון נגד אלו שנכנסו לקבר יוסף אמש ● סמוטריץ': "לא זקוקים לאישורים או ציונים מסגן רמטכ"ל מבולבל" ● גולן: "האם סגידה לאבן בלב שכם היא מעשה ציוני?" The post סמוטריץ' בהתקפה נגד יאיר גולן: "גידלנו דור של עמי ארצות" appeared first on עכשיו 14.

22:06
תפריט כתבה
ערוץ 20

תיעוד מרתיח: אוהדי אום אל פאחם מבזים את המנון המדינה | צפו‎

במשחק מול הפועל עפולה, בעת התנגן המנון המדינה בפתח המשחק, ביזו אוהדי אום אל פאחם את ההמנון ע"י שריקות וצעקות בוז לאורך כל משך המנגינה | תיעוד מקומם The post תיעוד מרתיח: אוהדי אום אל פאחם מבזים את המנון המדינה | צפו appeared first on עכשיו 14.

21:38
תפריט כתבה
ערוץ 20

לאחר הביקורת: הנהלת ההתאחדות לכדורגל עם שינוי לדורות‎

הנהלת ההתאחדות לכדורגל קיימה הערב ישיבה בה אושר תיקון מהותי: קבוצות שיעפילו לשלב הפלייאוף (בלבד) על העפלה לשלב הבתים – ליגת אלופות, ליגה אירופית, קונפרנסליג - לא יקיימו יותר משני משחקים במהלך שבוע אחד | כל הפרטים The post לאחר הביקורת: הנהלת ההתאחדות לכדורגל עם שינוי לדורות appeared first on עכשיו 14.

21:25
תפריט כתבה
ערוץ 20

המסמך חושף: כך מנצל לפיד את תפקידו לצורך מטרות פוליטיות‎

הערב נחשף המסמך שגיבשו יועציו של ראש הממשלה יאיר לפיד, שמטרתו להבליט את לפיד על פני קודמו בתפקיד, תוך שימוש בתפקידו לצורך מטרות פוליטיות שהוגדרו מראש. במסמך הומלץ בין היתר ללפיד להגיע למקומות בהם לא ביקר נתניהו מעולם The post המסמך חושף: כך מנצל לפיד את תפקידו לצורך מטרות פוליטיות appeared first on עכשיו 14.

21:25
תפריט כתבה
ערוץ 20

תפתחו יומנים: מופע הענק של אבי אברומי בת"א‎

הזמר המוסלמי שעבר תהליך גיור חתום על שורת סינגלים מוצלחים וביניהם "ספרי להם הכל", "חצי שלי" ששר בשיתוף עם הזמרת מור וכן "תדעי לך" ● כעת, הזמר הכריז על מופע ענק וראשון מסוגו בקריירה שלו בהיכל שלמה בת״א ב-27.10 The post תפתחו יומנים: מופע הענק של אבי אברומי בת"א appeared first on עכשיו 14.

20:26
תפריט כתבה
ערוץ 20

היועמ"שית בהרב-מיארה לגנץ: אין למנות מפקד לגלי צה"ל בתקופת הבחירות‎

היועצת המשפטית לממשלה, גלי בהרב-מיארה, הודיעה לשר הביטחון בני גנץ כי מאחר והכנסת פוזרה ובקרוב תתקיימנה הבחירות - הוא אינו רשאי להמשיך בהליכי המינוי של מפקד תחנת גל"צ The post היועמ"שית בהרב-מיארה לגנץ: אין למנות מפקד לגלי צה"ל בתקופת הבחירות appeared first on עכשיו 14.

20:10
תפריט כתבה
דיווח על כתבה זו הסתרת כתבות מאתר זה המשך קריאה באתר המקור