ניווט נגישות
כתבות אחרונות מאתר 'סרוגים'
סרוגים

מגבירים לחץ: בנט, לפיד וגנץ בהודעה משותפת‎

לאחר המרד בליכוד, בקואליציה מגבירים את הלחץ סביב החוק המקנה מלגת לימודים לוחמים משוחררים. "אנחנו קוראים לחברי האופוזיציה, שימו את הפוליטיקה בצד, למען החיילים והחיילות שלנו" The post מגבירים לחץ: בנט, לפיד וגנץ בהודעה משותפת appeared first on סרוגים.

21:47
תפריט כתבה
סרוגים

מתאימים? אלה תנאי הסף לתפקיד מפקד/ת גל"צ‎

ועדת האיתור לתפקיד מפקד גלי צה"ל מפרסמת את תנאי הסף עבור המשרה: להיות אזרח ישראלי, 10 שנות ניסיון בתקשורת מתוכן 3 שנות ניהול או פיקוד. הראיונות בעוד שלושה שבועות The post מתאימים? אלה תנאי הסף לתפקיד מפקד/ת גל"צ appeared first on סרוגים.

21:15
תפריט כתבה
סרוגים

מרד בליכוד: "לוחמי צה"ל מעל כל מחלוקת פוליטית"‎

מסתמן מרד בליכוד בעקבות הצעת החוק 'ממדים ללימודים': חברי מפלגת הליכוד קוראים לנתניהו לשים את המחלוקת הפוליטית בצד כאשר מדובר בחיילי צה"ל ומוסרים כי הם מתכננים לתמוך בחוק The post מרד בליכוד: "לוחמי צה"ל מעל כל מחלוקת פוליטית" appeared first on סרוגים.

20:59
תפריט כתבה
סרוגים

כהנא ובר לב: "נעשה הכל שההילולה תתנהל כמתוכנן"‎

בפתח הילולת הרשב"י בהר מירון, השר עמר בר לב וסגן השר מתן כהנא קיימו הערכת מצב והבהירו: "מדובר באירוע דתי רוחני וחשוב, נעשה הכל כדי שההילולה תתנהל כמתוכנן" The post כהנא ובר לב: "נעשה הכל שההילולה תתנהל כמתוכנן" appeared first on סרוגים.

20:59
תפריט כתבה
סרוגים

זריקות בקת"בים על רכבים: נעצרו 7 קטינים מכפר בצפון‎

הותר לפרסום כי בפעילות משותפת של שב"כ ומשטרת ישראל נעצרו לאחרונה 7 קטינים תושבי הכפר ג'דיידה מכר בחשד למעורבות בהפרות סדר סמוך לכפר במהלכן הושלכו בקבוקי תבערה לעבר מכוניות נוסעות The post זריקות בקת"בים על רכבים: נעצרו 7 קטינים מכפר בצפון appeared first on סרוגים.

20:43
תפריט כתבה
סרוגים

מרגש: הדלקת נרות לזכר 45 הרוגי מירון | צפו‎

במירון זוכרים את הנספים. האדמו"ר מבויאן ציווה להדליק 45 נרות נשמה לזכר הנספים בשנה שעברה באסון בהר מירון, לקראת הדלקת המדורה המסורתית בהילולת רשב"י. צפו: The post מרגש: הדלקת נרות לזכר 45 הרוגי מירון | צפו appeared first on סרוגים.

20:29
תפריט כתבה
סרוגים

שנה לאחר האסון: הילולת הרשב"י נפתחה במירון | חי‎

אלפי בני אדם הגיעו לקבר הרשב"י במירון להילולת ל"ג בעומר המסורתית, שנה לאחר האסון הקשה שגבה את חייהם של 45 בני אדם. צפו בשידור ישיר The post שנה לאחר האסון: הילולת הרשב"י נפתחה במירון | חי appeared first on סרוגים.

20:15
תפריט כתבה
סרוגים

אהרן רזאל בשיר חדש לזכר נספי אסון מירון‎

"אהרן רזאל בניגון חדש ומצמרר הנקרא: "כי לא תשכח" לזכר נספי אסון מירון | "לא אשכח את הפעם הראשונה שהגעתי למירון, כל כך התרגשתי ופשוט לא יכולתי להיכנס לציון" The post אהרן רזאל בשיר חדש לזכר נספי אסון מירון appeared first on סרוגים.

20:02
תפריט כתבה
סרוגים

הרב אליהו מסביר: למה רקדתי עם מתן כהנא‎

יש לי מחלוקת עם כהנא, יש לי ביקורת על הפרת ההבטחות של ימינה לבוחריהם, וביקורת על השותפות בממשלה שמביאה נזקים רבים לעם ישראל. כל זה לא מתיר לשדר לו שנאה, בוודאי לא ברבים The post הרב אליהו מסביר: למה רקדתי עם מתן כהנא appeared first on סרוגים.

19:22
תפריט כתבה
סרוגים

נעלם לפני 53 ימים: נוסעים למירון? חפשו את הילד הזה‎

משפחתו של הנער אברהם קלינרמן ויחידת יכ"ל, קוראות לציבור לעולים למירון להגביר עירנות ולחפש אחרי הנער שנעלם לפני 53 ימים The post נעלם לפני 53 ימים: נוסעים למירון? חפשו את הילד הזה appeared first on סרוגים.

19:02
תפריט כתבה
דיווח על כתבה זו הסתרת כתבות מאתר זה המשך קריאה באתר המקור