ניווט נגישות
כתבות אחרונות מאתר 'חדשות 0404'
חדשות 0404

ההילולה במירון | ח"כ בן צור: "אלפי אנשים נצורים בחניונים ובאוטובוסים בזמן שההר ריק מאדם"‎

משטרת ישראל חסמה הערב למשך שעות רבות חלק גדול מבאי הילולת רבי שמעון בר יוחאי שביקשו להיכנס בצורה מסודרת למירון ועל פי הנהלים שנקבעו מראש. המשטרה חסמה את המתפללים, כאמור, וזאת מסיבה שאינה ברורה ולא אפשרה בכך עלייה של 16 אלף מתפללים בו זמנית להר כפי שסוכם במתווה קיום ההילולה השנה. ח"כ יואב בן צור […] The post ההילולה במירון | ח"כ בן צור: "אלפי אנשים נצורים בחניונים ובאוטובוסים בזמן שההר ריק מאדם" appeared first on 0404.

23:40
תפריט כתבה
חדשות 0404

שוב אלימות של ערבים כלפי צוותים רפואיים – הפעם בביה"ח בנהריה‎

רוכב אופנוע נהרג היום בתאונה עם רכב פרטי בכביש 70. הרוכב פונה תוך פעולות החייאה לבית החולים לגליל בנהריה – שם נקבע מותו. בני משפחתו של רוכב האופנוע התקשו לקבל את הבשורה ותקפו באלימות את הצוות הרפואי במקום. כמו במקרה התקיפה הקודם לפני יומיים, גם הפעם התוקפים של הצוות הרפואי הגיעו מהמגזר הערבי. מהמרכז הרפואי […] The post שוב אלימות של ערבים כלפי צוותים רפואיים – הפעם בביה"ח בנהריה appeared first on 0404.

23:04
תפריט כתבה
חדשות 0404

צפו במדורות ל״ג בעומר ברחבי ארצנו‎

עם ישראל חוגג ל"ג בעומר. צפו במדורות מרחבי ארצנו: מדורה ביישוב רכסים. מדורה מהשומרון. חוגגים ל"ג בעומר בעפולה           קריית אונו קריית אתא אלעד גינות שומרון מדורת לג בעומר של עמותת החסד עת רחמים מדורה בחברון (צילום: אחינועם בן יצחק)   The post צפו במדורות ל״ג בעומר ברחבי ארצנו appeared first on 0404.

22:48
תפריט כתבה
חדשות 0404

כמו שצריך | צפו בלוחם שמוריד דגל אש״ף ממונית ערבית‎

בישראל ישנם גורמים הפועלים לפגוע בגאווה הלאומית של היהודים בארצנו ובפרט בזו של לוחמינו היקרים. אך ישנם לוחמים שאינם מושפעים מהרוח הרעה הזו ושומרים על ראש מורם. לוחם אחד כזה תועד מוריד דגל אש״ף ממונית ערבית, לאחר שנתקל בו במהלך פעילות מבצעית שגרתית. The post כמו שצריך | צפו בלוחם שמוריד דגל אש״ף ממונית ערבית appeared first on 0404.

22:18
תפריט כתבה
חדשות 0404

בית בנט ברעננה | בג״ץ קבע שבנט וברנע-פרגו פעלו בנוהל שאינו תקין‎

בדיון בעניין ההפגנות מול בית נפתלי בנט ברעננה, הבהיר השופט כי על אף שאין זה הדיון, הוא אינו יכול להתעלם מהדרך שבה נעשו העבודות בבית, בניגוד לחוק התכנון והבנייה, הקובע כי יש לקבל קודם אישור לבנייה. למעשה, בג״ץ מבהיר כי נעשתה כאן עבירה פלילית, שכן עבירה על חוקי הבנייה הינה עבירה פלילית. בג״ץ קבע שבנט […] The post בית בנט ברעננה | בג״ץ קבע שבנט וברנע-פרגו פעלו בנוהל שאינו תקין appeared first on 0404.

22:04
תפריט כתבה
חדשות 0404

ליקויים בכניסת מתפללים להילולה במירון – אלפים תקועים בדרכם להר‎

אלפי בני אדם תקועים בדרכם להילולת רבי שמעון בר יוחאי במירון לאחר שהמשטרה החליטה למנוע את כניסתם. החלטת המשטרה התקבלה למרות שאושר ל-16אלף מתפללים לשהות במתחם בו זמנית וכעת ישנם פחות מ-9,000 בני אדם. זעם רב נרשם במקום על התנהלות המשטרה שגורמת לפקק ענק בדרך להר. בין האנשים שסורבו להיכנס ישנם רבים שקנו כרטיס כניסה […] The post ליקויים בכניסת מתפללים להילולה במירון – אלפים תקועים בדרכם להר appeared first on 0404.

21:30
תפריט כתבה
חדשות 0404

סמוטריץ': "הם מעדיפים להמשיך לשבת עם עבאס ועודה שמסרבים להעביר כל חקיקה כזו ואז לבוא בטענות לאופוזיציה"‎

ח"כ בצלאל סמוטריץ' אמר כי אף אחד מחברי האופוזיציה לא צריך להוכיח את דאגתו לחיילים. סמוטריץ': "כמה חוצפה ועזות מצח צריכים אנשים חסרי אחריות שהקימו ממשלה עם תומכי טרור אנטי ציוניים, מפקירים את לוחמי צה"ל לגחמות עבאס וטיבי, ולא יכולים להעביר שום חקיקה ציונית בקואליציה שלהם, כדי לנהל קמפיין צבוע על הראש של האופוזיציה במקום […] The post סמוטריץ': "הם מעדיפים להמשיך לשבת עם עבאס ועודה שמסרבים להעביר כל חקיקה כזו ואז לבוא בטענות לאופוזיציה" appeared first on 0404.

20:59
תפריט כתבה
חדשות 0404

דרעי: "ליברמן אומר בלחץ היסטרי שהוא לא יישב עם החרדים – הסר דאגה מליבך. בקרוב נחליף אותך"‎

אריה דרעי אמר כי ליברמן התבטא בלחץ כי לא יישב בממשלה עם חרדים. דרעי: ״אני שומע שליברמן אומר בלחץ היסטרי שהוא לא יישב בממשלה עם החרדים. ליברמן, הסר דאגה מליבך. בקרוב נחליף אתכם בממשלה לאומית, שתייצג את רוב העם, תדאג לחלשים ותשמור על המסורת והביטחון של כולנו״. The post דרעי: "ליברמן אומר בלחץ היסטרי שהוא לא יישב עם החרדים – הסר דאגה מליבך. בקרוב נחליף אותך" appeared first on 0404.

20:59
תפריט כתבה
חדשות 0404

מחבלים השליכו מטענים לעבר כוחותינו בשומרון – הכוחות הגיבו בירי‎

מחבלים השליכו מטענים מאולתרים לעבר כוחותינו בסמוך ליישוב אבני חפץ, הכוח הגיב בירי בהתאם להוראות הפתיחה באש. אין נפגעים בקרב כוחותינו. The post מחבלים השליכו מטענים לעבר כוחותינו בשומרון – הכוחות הגיבו בירי appeared first on 0404.

20:46
תפריט כתבה
חדשות 0404

גנץ סירב להצעת נתניהו להעלות את המלגות ללוחמים מ-66% ל-100% – הקואליציה הפסיקה את המשא ומתן‎

ראש הממשלה לשעבר נתניהו פנה לשר הביטחון גנץ כדי להעלות את המלגות ללוחמים מ-66% ל-100%. גנץ סירב. במקביל פנה גורם בכיר בקואליציה למנהל סיעות האופוזיציה ח״כ יריב לוין כדי לפתוח במו״מ על העלאת סכום התמיכה לחיילים, אך בעקבות אמירות של חברי כנסת בליכוד על תמיכה בחוק במתכונתו הנוכחית, הפסיקה הקואליציה את המשא ומתן להעלאת המלגות. […] The post גנץ סירב להצעת נתניהו להעלות את המלגות ללוחמים מ-66% ל-100% – הקואליציה הפסיקה את המשא ומתן appeared first on 0404.

20:34
תפריט כתבה
דיווח על כתבה זו הסתרת כתבות מאתר זה המשך קריאה באתר המקור